> سوالات متداول

سوالات متداول

شما دقیقا چه کاری انجام می‌دهید؟

هدف ما این است که کاربران بتوانند از بهترین وب‌سایت‌ها خدمات یا محصولات مورد نظرشان را دریافت کنند. این امکان را ایجاد کرده‌ایم تا کاربران درباره برندها نظر و امتیاز ثبت کنند تا سایر کاربران بتوانند از این نظرات ارزشمند استفاده کنند. همچنین امکان دانلود رزومه کسب و کار را ایجاد کرده‌ایم که در صورت تکمیل شدن رزومه توسط مسئولین کسب‌وکارها نمایش داده می‌شود. همچنین ما به وب‌سایت‌ها کمک می‌کنیم تا با توجه به کیفیت خدمات یا محصولاتی که ارائه می‌کنند بتوانند تعداد مشتریانشان را افزایش دهند.

من به عنوان یک کاربر چه اطلاعاتی می‌تونم از سایت شما بدست بیارم؟

شما این امکان رو دارید که در نت چین بهترین سایت های ایرانی را پیدا کنید. در صفحه کسب و کارها اطلاعاتی از قبیل آدرس وب سایت، آدرس شبکه‌های اجتماعی، کد تخفیف، رزومه، ساعات کاری، شماره تماس، آدرس ایمیل و بسیاری موارد دیگر در اختیار شما خواهد بود. 

شرایط ثبت وب سایت در نت چین چگونه است؟

ثبت کسب و کار و نمایش آن به کاربران برای همیشه رایگان است. صاحبان کسب و کارها این امکان را دارند تا از طریق نت چین اطلاعات متنوعی به مشتریان بالقوه خود ارائه کنند. مانند پروپوزال، کد تخفیف، محصولات/خدمات و بسیاری موارد دیگر. کسب و کارهایی که در چند زمینه فعالیت دارند (مانند فروشگاه های اینترنتی که در زمینه لوازم تحریر، آرایشی بهداشتی، سوپرمارکت، لوازم خانگی و ... فعالیت دارد) می‌توانند در زمان ثبت نام انتخاب کنند که در چه دسته بندی‌هایی نمایش داده شوند.

چه اطلاعاتی در صفحه کسب و کارها نمایش داده می‌شود؟

صاحبان کسب‌وکارها این امکان را خواهند داشت تا اطلاعات بسیاری را به مشتریان بالقوه‌شان ارائه کنند. مواردی همچون آدرس وب سایت، شماره تماس، آدرس ایمیل، تعداد نفرات، سال تاسیس، کد تخفیف، رزومه کسب و کار، اطلاعات شخص صاحب امتیاز کسب و کار، سازمان والد/زیرمجموعه و بسیاری موارد دیگر. نظرات کاربران نیز نمایش داده خواهد شد و ما به عنوان کسب و کار بی‌طرف تمامی نظرها چه مثبت و چه منفی را منتشر می‌کنیم. 

چگونه می‌توانم ترافیک بیشتری به وب سایتم هدایت کنم؟

با توجه به اینکه ثبت نام کسب و کارهای اینترنتی در نت چین رایگان است، تعداد زیادی وب سایت در هر دسته بندی وجود دارد. به همین دلیل ممکن است برخی وب سایت‌ها در جایگاه‌های بالایی دیده نشوند و صاحبان این کسب‌وکارها برای هدایت ترافیک به وب سایتشان می‌توانند از پلن‌های تبلیغات جستجو استفاده کنند. در صفحه هزینه تبلیغات سایت به طور کامل درباره هزینه‌ها توضیح داده‌ایم.

کسب و کار من در چند زمینه فعالیت دارد، آیا می‌توانم با ساخت یک صفحه، اطلاعاتم را در دسته بندی‌های مرتبط معرفی کنم؟

ما این امکان را در نظر گرفته‌ایم تا بتوانید در 4 دسته بندی مرتبط با کسب و کار خود نمایش داده شوید. به عنوان مثال، شما یک وب سایت دارید که زمینه کاری اصلی‌ شما طراحی سایت است. همچنین اگر در زمینه‌های دیگر مانند سئو، تولید محتوا، هاست و دامنه و ... فعالیت داشته باشید، در فرم ثبت نام می‌توانید این موارد را نیز درج کنید. برای ثبت نام یک فایل ویدیویی آماده کرده‌ایم و این توضیحات نیز در فرم به شما نمایش داده می‌شود.

چگونه می‌توانیم برای تبلیغات به شما اعتماد کنیم؟

در نت چین 2 پلن تبلیغاتی متفاوت (جستجو و اونت) در نظر گرفته‌ایم که با توجه به نیاز خود و آگاهی از برند می‌توانید از آنها استفاده کنید. تلاش کرده‌ایم تا قیمت مناسبی برای پلن‌ها اختصاص بدهیم تا تمامی کسب و کارها امکان استفاده ماهانه از آنها را داشته باشند. در صورتی که شما از تبلیغات اجرا شده کسب‌وکارتان رضایت نداشتید ما 100 درصد هزینه را به شما بازمی‌گردانیم.