با نت چین سایت‌های ایرانی را بشناسید

سایت شناس ویژه شما

نت چین معرف سایت‌های ایرانی است. به صورت رایگان این امکان را به کسب و کارهای آنلاین می‌دهد تا اطلاعات خودشان را ثبت کنند و شانس جذب مشتری را افزایش دهند. همچنین کاربران می‌توانند بر اساس نظرات و تجربیاتی که در صفحات ساخته شده برای کسب و کارها ثبت شده است، بهترین انتخاب ممکن را داشته باشند.

مورد اعتماد بودن کسب و کار اینترنتی از نظر کاربران

با نت‌چین سایت‌های ایرانی را بشناسید

هدف ما در نت چین کمک کردن به کاربران است تا شناخت مناسبی از سایت‌های ایرانی داشته باشند. به همین منظور در صفحات ساخته شده برای هر سایت، بخشی برای ثبت نظر یا تجربه کاربران وجود دارد که کمک می‌کند تصمیم گیری برای خرید یا استفاده از خدمات آن کسب‌وکار ساده‌تر شود. همچنین بخشی برای پرسش و پاسخ درنظر گرفته‌ایم تا کاربران بتوانند پاسخ سوالاتشان را از مسئولین سایت یا سایر کاربران دریافت کنند.

تبلیغات کسب و کارهای اینترنتی

افزایش ترافیک سایت (هدفمند)

با تهیه پلن تبلیغاتی در نت‌چین این امکان را خواهید داشت تا ترافیک هدفمند به وب سایت خود منتقل کنید. به این دلیل که مشتری بالقوه، تبلیغ کسب‌وکار شما را در زمینه مورد نیازش مشاهده می‌کند. ما پلن‌های تبلیغاتی متنوع و هدفمندی درنظر گرفته‌ایم تا شما بتوانید بیشترین میزان بازگشت وجه را تجربه کنید. لازم به ذکر است که در صورت عدم رضایت از تبلیغات، مبلغ واریزی شما به صورت کامل به حسابتان عودت داده خواهد شد.