راشا سفر

راشا سفر

09002706065
کرج، محله عظیمیه، بلوار شریعتی - برج پارادایس ، طبقه دوم ، واحد1 واقع در کرج
سایت های خرید بلیط اقامتگاه رزرو هتل
الی گشت

الی گشت

0218540
 خیابان بهشتی خیابان خالد اسلامبولی کوچه ۲۳ پلاک ۷ واقع در تهران
مهاجرت و تور سایت های خرید بلیط رزرو هتل
فلایتیو

فلایتیو

02141501
تهران - خیابان بهشتی - خیابان سرافراز - خیابان پنجم - پلاک ۱۹

واقع در تهران
سایت های خرید بلیط مهاجرت و تور رزرو هتل
جاباما

جاباما

02143900900
اکباتان، نبش اتوبان لشگری، کوی بیمه، خیابان بیمه چهارم، بن‌بست گل‌ها، پلاک 1 واقع در تهران
رزرو هتل
اسنپ تریپ

اسنپ تریپ

02192000123
تهران، بلوار نلسون ماندلا، کوچه ایرج، پلاک صفر واقع در تهران
رزرو هتل سایت های خرید بلیط اقامتگاه
اقامت 24

اقامت 24

1685
بلوار میرمهنا، روبروی بازار پارس خلیج ،مرکز نوآوری کیش ، واحد ۳۰۴ واقع در کيش
اقامتگاه رزرو هتل
فلای تودی

فلای تودی

02142405000
تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان صابونچی، کوچه ادایی، پلاک ۲، طبقه ۲
واقع در تهران
رزرو هتل سایت های خرید بلیط
سفر مارکت

سفر مارکت

02196621662
تهران، خیابان ولیعصر، مابین پارک وی و تجریش، نبش کوچه مه لقا ملاح (کامران سابق)، ساختمان روشن، شماره ۷۰۱ واقع در تهران
سایت های خرید بلیط مهاجرت و تور رزرو هتل
هتل یار

هتل یار

جزیره کیش، میدان امیر کبیر، بلوار خلیج فارس، ساختمان اداری فرهاد، واحد 20
واقع در کيش
رزرو هتل
دارای تخفیف
علی بابا

علی بابا

02143900000
اکباتان، نبش اتوبان لشگری، کوی بیمه، خیابان بیمه چهارم، بن‌بست گل‌ها، پلاک 1 واقع در تهران
سایت های خرید بلیط مهاجرت و تور رزرو هتل
دارای تخفیف
ایران هتل آنلاین

ایران هتل آنلاین

05191005105
آدرس دفتر مرکزی :جزیره کیش - مجتمع گنجینه 2 - طبقه اول - واحد 21 واقع در کيش
اقامتگاه رزرو هتل

در سال‌های اخیر زمینه هتل‌داری با تغییرات گسترده‌ای همراه شده و به این دلیل که سایت‌های بسیاری در زمینه خدمات رسانی ایجاد شده‌اند. به عنوان مثال، قبلا ما باید به صورت تماس تلفنی یا حضوری اتاق خودمان در شهر دیگر را رزرو می‌کردیم، اما امروزه با چند کلیک قابل انجام است!

از این رو ممکن است برخی کسب‌وکارها خدمات با کیفیت و مورد نیاز شما را ارائه نکنند؛ اما این تنها دلیل برای شناخت بهترین سایت رزرو هتل نیست و موارد دیگری نیز وجود دارد که در ادامه این صفحه به آنها می‌پردازم.

چرا باید بهترین سایت های رزرو هتل را بشناسیم؟

همانطور که در بالاتر اشاره کردم، شما نیاز دارید که بهترین خدمات ممکن را دریافت کنید؛ بدون مشکل، بدون اعصاب خوردی و …

علاوه بر آن، شما می‌خواهید با سایتی کار کنید که به سادگی در دسترس باشد و بتوانید گزینه‌های مدنظر خود همچون مدت زمان اقامت را به راحتی مشخص کنید.

همچنین این احتمال وجود دارد که شما به دنبال بهترین قیمت نیز باشید که لازمه جستجو در بین کسب‌وکارهای فعال در این زمینه بوده تا بتوانید قیمت مناسب مورد نظرتان را پیدا کنید. با این حال ممکن است خدمات، نسبت به قیمت پرداختی شما کیفیت کافی را نداشته باشند.

دلایل بسیار زیادی وجود دارد که باعث شده ما این دسته بندی را ایجاد کنیم تا معتبر ترین سایت های رزرو هتل را به شما معرفی کنیم. هر کسی ممکن است برای خودش دلیل خاصی داشته باشد که با توجه به کسب‌وکارهای ثبت شده در این صفحه می‌تواند نیاز خودش را برطرف کند.

چگونه می‌توانیم بهترین سایت های رزرو هتل را بشناسیم؟

روش‌هایی وجود دارند که به ما کمک می‌کنند سایت‌های معتبر را تشخیص دهیم. از پروتکل‌های مربوط به امنیت سایت گرفته تا محتوای متنی یا تصویری که منتشر می‌کنند.

باید عرض کنم که متاسفانه هیچ راهی وجود ندارد که بتوانیم بهترین سایت را تشخیص دهیم، چون هیچ پاسخ سیاه و سفیدی برای این سوال وجود ندارد. مانند این است که بخواهیم بهترین خودرو را بشناسیم. تمام حرف من این است که بهترین ممکن است برای هر شخصی متفاوت باشد.

به همین دلیل باید مواردی را مورد بررسی قرار دهیم تا شانس بیشتری داشته باشیم که با کسب‌وکار مناسب در این زمینه همکاری کنیم.

سابقه و اعتبار سایت

سابقه و اعتبار برای شناسایی بهترین سایت های رزرو هتل نقش مهمی ایفا می‌کند. همه ما برای دریافت خدمات مورد نیازمان می‌خواهیم که با شرکتی قدیمی و معتبر کار کنیم تا بهترین نتیجه ممکن را بگیریم. اگر غیر از این باشد جای تعجب دارد!

با استفاده از ابزارهای آنلاین به راحتی می‌‌توانیم تشخیص دهیم که یک سایت چقدر سابقه دارد یا اصطلاحا عمر دامنه آن چند سال است. البته ممکن است شما دامنه‌ای ببینید که بیشتر از 10 سال عمر دارد، اما آنلاین شدن رزرو هتل در آن مدت زمان ناممکن بود. این ممکن است به خاطر خرید دامنه باشد. به عنوان مثال، کسب‌وکار مورد نظر شما دامنه‌ای را خریداری کرده که مثلا در آن زمان 7 سال عمر داشته و اکنون 3 سال در این زمینه فعالیت کرده که جمعا به 10 سال می‌رسیم. از طریق لوگو اینماد نیز می‌توانید حدس‌هایی از سابقه کسب‌وکار مورد نظرتان داشته باشید. در سایت اینماد نیز مشخص می‌شود که کسب‌وکار در چه سالی تاسیس شده است.

اعتبار کسب‌وکار (سایت) را به راحتی می‌توانید از طریق شبکه‌های اجتماعی مشاهده کنید. میزان ارتباط کاربران با پست‌های آنها، تعداد پست‌های آنها و از این قبیل موارد. دقت کنید که دنبال کننده‌های آنها اعتبار بالایی ندارد چون امروز با حداقل سرمایه می‌توان هزاران دنبال کننده خرید!

همچنین ما در نت چین در زمینه معرفی بهترین سایت های ایرانی فعالیت داریم و می‌توانیم در این زمینه به شما کمک کنیم. برای هر کسب و کار که در زمینه رزرو هتل فعالیت دارد یک صفحه ایجاد می‌کنیم و نظرات ثبت شده کاربران را چه مثبت و چه منفی منتشر می‌کنیم. همچنین نظرات کاربران در شبکه‌های اجتماعی را نیز نمایش می‌دهیم تا کاربران این امکان را داشته باشند که با بهترین کسب‌وکار برای دریافت خدمات‌شان فعالیت کنند.

ارائه قیمت مناسب

قیمت مناسب می‌تواند برگ برنده بهترین سایت رزرو هتل باشد؛ چون ارائه قیمت مناسب باعث می‌شود مشتریان بسیاری از آن پیشنهاد استفاده کنند. به عنوان مثال، اگر قیمت یک هفته رزرو هتل با قیمت 10 میلیون تومان در یک سایت ارائه شود و همان اتاق بدون هیچ تغییر در سایت دیگری با قیمت 9 میلیون تومان ارائه شود، شما می‌توانید با چند کلیک و بررسی صفحات مختلف 1 میلیون در هزینه‌های خود صرفه جویی کنید.

البته باید عرض کنم که فقط داشتن قیمت مناسب باعث نمی‌شود که یک کسب‌وکار خدمات عالی و ویژه‌ای ارائه کند. ممکن است قیمت پایین‌تر به دلیل پایین بودن کیفیت باشد و شما اطلاعی از این موضوع نداشته باشید. به همین دلیل اهمیت دارد که نظرات سایر کاربران را درباره خدمات ارائه شده جویا شوید.

بررسی نظرات کاربران

یکی از مهم‌ترین روش‌هایی که باعث می‌شود بهترین سایت های رزرو هتل را بشناسیم خواندن نظرات کاربران است. اصلی‌ترین فضایی که چنین امکانی را به دست می‌آوریم در شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام، فیسبوک و توئیتر (ایکس) است.

همچنین از طریق نت چین نیز می‌توانید در صفحات ایجاد شده برای کسب‌وکارها نظرات ثبت شده کاربران درباره آنها را نیز بخوانید. این امکان را خواهید شد که از طریق یک صفحه نظرات ثبت شده در شبکه‌های اجتماعی درباره این کسب‌وکارها را نیز بخوانید.

پیشنهاد می‌کنم در سایت خود مجموعه به دنبال چنین موضوعی نباشید؛ چون به راحتی می‌توان با نام‌های مختلف نظر ثبت کرد که عموم کسب‌وکارها این کار را انجام می‌دهند. اکثر این نظرات ساختگی نیز مثبت می‌باشند.

امیدوارم که این اطلاعات به شما کمک کرده باشد؛ در صورتی که از محتوای این صفحه رضایت داشتید پیشنهاد می‌کنم سایر دسته‌بندی‌های ما در نت چین را نیز مورد بررسی قرار دهید:

بهترین سایت های رزرو هتل

در ادامه بهترین سایت های رزرو هتل در ایران را به شما معرفی کرده‌ایم که از نظر اعتبار و برند بودن به ترتیب معرفی شده‌اند:

  • علی بابا
  • هتل یار
  • سفر مارکت
  • فلای تودی
  • اقامت 24
  • اسنپ تریپ
  • ایران هتل آنلاین
  • جاباما
  • فلایتیو
  • الی گشت

از شما ممنونیم که زمان گذاشتید و تا انتهای این صفحه با ما همراه بودید. امیدواریم که اطلاعات این دسته بندی برای شما مفید واقع شده باشد.

 

ثبت نام رایگان سایت

ثبت نام رایگان بیزینس ها

ما اینجا هستیم تا برای رشد کسب و کارتان به شما کمک کنیم. هرچه شما بیشتر و بهتر پیشرفت کنید، ما نیز در کنار شما رشد می کنیم. ثبت نام در نت چین را یک پیشنهاد برد/برد در نظر بگیرید. چون این شانس را دارید تا بدون هزینه مشتریان خود را افزایش دهید.

ورود / ثبت نام