سپند بار

سپند بار

02144440426

تهران

روش های تماس

تهران

توضیحات کسب و کار

باربری سپند بار تقریبا تمامی مناطق تهران را پوشش می‌دهد و در 5 مرحله به شما مشتریان گرامی خدمت رسانی می‌کند. 1. مشاوره اسباب کشی 2. بسته بندی اثاثیه منزل 3. حمل بار درون شهری 4. حمل بار به شهرستان 5. چیدمان وسایل منزل. علاوه بر این موارد شما می‌توانید از فروشگاه کوچک وب سایت ما لوازمی همچون کارتن اسباب کشی، سلفون و نایلون حباب دار تهیه کنید.

فعالیت‌های کسب و کار

نظرات

1+6
امتیاز شما به این کسب و کار
مزایا
با زدن دکمه Enter اضافه نمایید
معایب
با زدن دکمه Enter اضافه نمایید

آخرین تجربه های ثبت شده درباره سپند بار

کاربر

سپند بار افتضاح و کلابردار. وای وای وای. اصلا از این شرکت خدمات نگیرید. مسئول دروغگو. کارگرهای بی سواد و ساختمانی. نه بلد هستن بسته بندی کنن نه با وسایل بسته بندی آشنایی دارن. فقط الکی ضربه گیر مصرف میکنن که متر مصرفش بره بالا پول الکی بگیرن. حتی ساده ترین موضوعات بسته بندی و هم بلد نیستن. پیاله عسل و برداشتن بدون سوال کردن گذاشتن داخل کارتن وسایل همه وسایل با عسل یکی شده. یک جهبه کامل و فقط یک قابلمه گذاشتن و کلی ضربه گیر داخلش گذاشتن. هیچ چیزی از بسته بندی بلد نیستن. کارگر ساختمونی و میارن به عنوان بسته بند. نه پولتونو دور بریزید و نه اعصابتونو خورد کنید. کارشون به هیچ دردی نمیخوره. ما کلی از وسایلمون توی اسباب کشی ترک برداشته و شکسته نتیجه بسته بندی این افراد بی تعهد و بی سواد هست. اگر میخواهید قید وسایل ریز و درشتتونو بزنید برای بسته بندی و باربری با سپند بار هماهنگ کنید. به زور وسایل خودشونو قالب میکنن و از لوازمی که خودتون تهیه کردید استفاده نمیکنن. اولش هزینه هارو یکجور میگن وقتی میان یکجور دیگه حساب میکنن. بسته بندی افتضاحشونو 7 و نیم میلیون حساب کردن در حالی که شرکتهای معتبر دیگه فقط 3 میلیون میگیرن. خدا لعنت کنه مسئول و کارگرها و کسانی که الکی تبلیغ این شرکت و میکنن

ندارد کلاهبرداری، قیمتهای نجومی، غیر متخصص و کار نا بلد، اصول اولیه بسته بندی هم بلد نیستن،

پرسش و پاسخ

با مطرح کردن پرسش خود از ساير کاربران و کارشناسان کسب و کار پاسخ خود را دريافت خواهيد کرد

هنوز هیچ سوالی در مورد این کسب و کار وجود ندارد.

نظرات کاربران خارج از نت چین

نظرات کاربران در سطح وب و سوشیال مدیا در مورد کسب و کار

هنوز هیچ نظری در مورد این کسب و کار وجود ندارد.

عکس شعار تبلیغاتی نت چین

ثبت نام رایگان بیزینس‌ها

ما اینجا هستیم تا برای رشد کسب و کارتان به شما کمک کنیم. هرچه شما بیشتر و بهتر پیشرفت کنید، ما نیز در کنار شما رشد می کنیم. ثبت نام در نت چین را یک پیشنهاد برد/برد در نظر بگیرید. چون این شانس را دارید تا بدون هزینه مشتریان خود را افزایش دهید.

ورود / ثبت نام