کسب و کار تائید شده
تام و جری

تام و جری

09150677683
مشهد بلوار پیامبر اعظم ۲۳ سعادت ۱۵ پلاک۳۱/۱ واقع در مشهد
پت شاپ
کسب و کار تائید شده
رابینسه

رابینسه

02191300981
تهران اشرفی اصفهانی خیابان ۲۲ بهمن خیابان جنت کوچه دوم شرقی پلاک ۸ واحد ۶ واقع در تهران
پت شاپ
کسب و کار تائید شده
پت شاپ شاپرک

پت شاپ شاپرک

02191001864
تهران، خیابان انقلاب، خیابان نامجو جنوبی واقع در تهران
پت شاپ
کسب و کار تائید شده
سیناوت

سیناوت

02188365078
تهران، شهرک غرب، بلوار سپهر، گلبرگ سوم، کوچه رضایی، پلاک ۱۰۶، واحد ۱۶ واقع در تهران
پت شاپ
کسب و کار تائید شده
باران پت

باران پت

02191303137
تهران، نواب جنوب به شمال بالا تر امام خمینی بعد از خیابان شکوفه پلاک ۴۹۷ واقع در تهران
پت شاپ
کسب و کار تائید شده
پت شاپ ژیوان

پت شاپ ژیوان

02122096341
تهران، سعادت آباد، بلوار كوهستان، روبروی اوپال، خيابان امام صادق، نبش ارغوان دوم واقع در تهران
پت شاپ
پروپت (خاک گربه)

پروپت (خاک گربه)

09190768006
بلوار فلسطین واقع در مشهد
پت شاپ
دارای تخفیف
پت شاپ مانیا

پت شاپ مانیا

09363680193
خیابان آزادی، خیابان اسکندری شمالی، پلاک 51 واقع در تهران
پت شاپ
پت شاپ پتتینگ

پت شاپ پتتینگ

09929366510
فلاح،خیابان ابوذر واقع در تهران
پت شاپ
پت شاپ فرشته

پت شاپ فرشته

09125981745/88376191
شهرک غرب -بلوار خوردین-کوچه توحید۱- پلاک ۱۱۱-واحد۱ واقع در تهران
پت شاپ
حناپت

حناپت

09195980779
خیام وسط روبه روی کوچه افشار واقع در قزوين
پت شاپ
دیفرنت پت شاپ

دیفرنت پت شاپ

09198405205
تکاوران ، حریری ، پلاک ۸۰ ، واحد ۲ واقع در تهران
پت شاپ
پت راید مارکت

پت راید مارکت

09309567597
شیراز خ آبیاری نبش کوچه 6 ساختمان بیمه طبقه اول واقع در شيراز
پت شاپ
  پت شاپ رایا

پت شاپ رایا

09120708209
شهرک غرب خیابان سپهر پلاک ۲۵ واحد ۱ واقع در تهران
پت شاپ
پت شاپ پیشی

پت شاپ پیشی

09359128059
سعادت اباد بلوار شاهنامه واقع در تهران
پت شاپ
پت آباد

پت آباد

09390150570
نشانی: بزرگراه شهید سلیمانی، خیابان بنی هاشم پلاک ۲۰۲ ، طبقه چهارم، واحد ۴۳ واقع در سلمان آباد
پت شاپ

نکات مهمی که باید درباره فروشگاه‌های پت شاپ آنلاین بدانید

فروشگاه‌های پت شاپ ایران را بشناسید. این سایت‌ها به فروش انواع غذا و لوازم مورد نیاز سگ، گربه، اسب، انواع پرندگان، جوندگان، خزندگان و آبزیان مشغول هستند و برخی از آنها خدماتی همچون خرید و فروش حیوان خانگی و دامپزشکی آنلاین نیز ارائه می‌کنند.
سال‌هاست که پت‌شاپ‌ها در سراسر ایران در حال فعالیت هستند و باید بدانید که محصولات آنها تنها مختص سگ و گربه نمی‌شود.
بسیاری از افراد هستند که از پرندگان و خزندگان نیز نگهداری می‌کنند و این فروشگاه‌های جذاب، محصولات مورد نیاز آنها را نیز تامین می‌کنند.
در این دسته به پت‌شاپ‌های آنلاین می‌پردازیم و شما می‌توانید تمامی فروشگاه‌های فعال در این زمینه را از طریق نت چین بشناسید.
ممکن است برای خرید اینترنتی سوالات متنوعی در ذهن شما وجود داشته باشد که در این صفحه تلاش می‌کنیم به آنها پاسخ دهیم.

ویژگی‌های یک پت شاپ آنلاین مناسب چیست؟

سایت‌های پت‌شاپ هر کدام ویژگی‌های متنوعی دارند که باعث شده مزیت رقابتی بین آنها به‌وجود بیاید. به عنوان مثال، مزیت رقابتی بین وب‌سایت‌ها ممکن است در گستردگی محصولات، قیمت مناسب، تخفیف‌ها و از این قبیل موارد باشد.
در ادامه به تمامی این ویژگی‌ها خواهیم پرداخت تا قبل از خرید اینترنتی، این فروشگاه‌ها را به خوبی بررسی کنید.

امکان جستجوی پیشرفته

یک پت شاپ اینترنتی لازم است که جستجوی پیشرفته‌ای را برای کاربران فراهم کرده باشد. به گونه‌ای که با جستجوی نام محصول، کاربر را به نتایج مرتبط و مورد نیازش برساند.
 
امکان جستجو در فروشگاه های اینترنتی پت شاپ
 
 
همانطور که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید با جستجوی غذای سگ به این نتایج رسیده‌ایم. از 8 نتیجه نمایش داده شده، 5 نتیجه آن مربوط به غذای سگ است و 3 نتیجه دیگه مربوط به ظرف غذای سگ و گربه است. (این نمایش به دلیل شباهت کلمه کلیدی "غذای سگ" و "ظرف غذای سگ" به وجود آمده است).
بنابراین این صفحه امکان بهینه‌تر شدن برای کاربران را دارد.
مثال دیگر این موضوع را کاملا مشخص می‌کند:
 
مثالی از جستجوی صحیح در پت شاپ های آنلاین
 
 
در تصویر بالا با جستجوی کلمه غذای سگ، کاملا نتایج بهینه و با نیاز کاربر ارائه شده است.
بنابراین برای خرید از فروشگاه‌های اینترنتی، خصوصا پت شاپ‌های آنلاین حتما به جستجوی پیشرفته آنها دقت کنید.
همچنین به فیلترهایی که روی جستجو اعمال شده توجه نمائید. به عنوان مثال شما می‌توانید با همین جستجو در بسیاری از فروشگاه‌های پت‌شاپ اینترنتی محبوب‌ترین کالاها، پرفروش‌ترین کالاها، ارزان‌ترین، گران‌ترین و … را مشاهده کنید.

گستردگی محصول

گستردگی محصول در بین فروشگاه‌ها موضوع بسیار مهمی است. اگر سگ یا گربه داشته باشید، حتما متوجه شده‌اید که آنها به برخی از محصولات تولید شده علاقه‌ای ندارند.
بنابراین بسیار مهم است که سایت پت شاپ محصولات مورد نیاز کاربران را داشته باشد. البته موضوع گستردگی محصول فقط به غذا ختم نمی‌شود و مواردی همچون اسباب‌بازی و لوازم آرایشی و بهداشتی حیوان را نیز شامل می‌شود.
پس اگر وب سایت مورد نظر شما این محصولات را ارائه کند دیگر نیاز نیست ساعت‌ها زمان خود را در خیابان برای پیدا کردن کالا از دست بدهید.
به عنوان مثال، اگر در تهران زندگی می‌کنید، لازم است برای تهیه محصول برای حیوانات خانگی خود به خیابان اسکندری شمالی که واقع در منطقه انقلاب است مراجعه کنید. به احتمال بسیار زیاد محصول مورد نظر شما در بین فروشگاه‌های متعدد این خیابان وجود دارد.

دسته بندی محصول

یکی از ویژگی‌های فروشگاه‌های پت شاپ، قرار دادن محصولات در دسته بندی‌های صحیح می‌باشد.
کمتر فروشگاهی دیده می‌شود که دسته بندی ایجاد نکرده باشد، اما ممکن است همه دسته‌ها برای استفاده آسان کاربر بهینه نشده باشند.
به عنوان مثال، یک سایت ممکن است دسته‌هایی همچون غذا، اسباب بازی، لوازم جانبی، لوازم آرایشی و بهداشتی را به عنوان دسته بندی انتخاب کند. در این صورت شما به عنوان کاربر برای پیدا کردن غذا پرنده یا لوازم جانبی مورد نیاز پرنده ممکن است با مشکل مواجه شوید.
یا به عنوان مثال دیگر، ممکن است دسته بندی‌هایی همچون سگ، انواع غذا، برند، دسته مناسب سن حیوان و (این موارد همچنان ادامه دارد)، ممکن است آنقدر دسته بندی ببینید که از خستگی قید خرید محصول را بزنید.
 
مثالی از دسته بندی های نامناسب سایت های پت شاپ در ایران
 
 
دسته بندی محصول مناسب به این صورت است که محصولات حیوان در منو مشخص شود، سپس دسته بندی‌هایی برای غذا، لوازم جانبی، لوازم آرایشی و … ایجاد شود.
بدین ترتیب کاربر تنها با یک کلیک یا حداکثر 2 کلیک می‌تواند به کالای مورد نظرش دسترسی پیدا کند.
به همین دلیل است که عموما با جستجو در اینترنت به وب‌سایت‌هایی با این شکل دسته بندی می‌رسید. به این خاطر است که موتور جستجوی گوگل رضایت کاربر از نتایج را به عنوان الگوی خود قرار داده است. (چون اگر کاربر رضایتی از نتایج نداشته باشد، دیگر این شرکت نمی‌تواند پول خوبی از تبلیغات کسب کند)!

قیمت‌های ذکر شده و مناسب

قیمت یکی از اصلی‌ترین ویژگی‌های یک پت شاپ آنلاین به شمار می‌رود. حتما می‌دانید که کالاهای یک برند در ایران توسط فروشندگان مختلف با قیمت‌های متنوعی ارائه می‌شوند!
از آنجایی که بهترین خرید، ارزان‌ خریدن کالاست، بنابراین باید فروشگاهی را پیدا کنید تا قیمت مناسبی به شما ارائه کند.
شما می‌توانید از طریق نت چین فروشگاه‌های پت شاپی که به کاربران تخفیف ارائه می‌کنند را شناسایی کرده و کالای مورد نظرتان را از این طریق خریداری کنید.
 
به دنبال بهترین پیشنهاد ها در بین فروشگاه های اینترنتی پت شاپ باشید
 
 
همچنین کاربران نت چین با نظرات خود به شما کمک می‌کنند تا بهترین گزینه را انتخاب نمائید. به راحتی می‌توانید با استفاده از فیلتر تخفیفات، سایت‌هایی را ببینید که امکان ارائه تخفیف به شما را دارند.
در این صورت می‌توانید از خرید محصول با قیمتی مناسب برای حیوان خانگی خود لذت ببرید و همچنین شرایط مناسبی را نیز برای او ایجاد کنید.

ارائه تخفیف به مشتریان

همه ما دوست داریم که جنسی را ارزان تهیه کنیم. چه برای خرید از فروشگاه‌های خواروبار و چه برای سایر خریدها.
پت‌شاپ‌های آنلاین بسیاری هستند که تخفیفات متنوعی به مشتریان ارائه می‌کنند. شما می‌توانید در نت چین به راحتی این فروشگاه‌ها را بشناسید. تنها کافیست در بالای صفحه از فیلتر تخفیف استفاده نمائید.
 
دریافت تخفیف از سایت های پت شاپ
برخی وب‌سایت‌ها به صورت دوره‌ای و برخی دیگر به صورت همیشگی تخفیفاتی را روی محصولات اعمال می‌کنند. فراموش نکنید که قبل از خریدتان به این نکته توجه نمائید.

ضمانت اصل بودن کالا

هیچ کس و هیچ کس دوست ندارد کالای تقلبی خریداری کند! چه برسد برای حیوانات خانگی که کاملا حساس هستند.
حتما اطمینان حاصل کنید که فروشگاه مدنظرتان اصل بودن کالا را تضمین کند. در صورتی که در سایت این نشان را مشاهده نکردید، می‌توانید از طریق شماره تماس که در نت چین ثبت شده است با مجموعه ارتباط گرفته و از این موضوع مطمئن شوید.
در غیر این صورت به هیچ وجه از چنین فروشگاهی خرید نکنید. 
همچنین نظرات ثبت شده کاربران در صفحات فروشگاه‌ها به شما کمک می‌کند متوجه شوید که ایا این وب سایت کالای اصل ارسال می‌کند یا خیر.

ارسال در کمترین زمان

مساله‌ای که برای همه مهم است. بارها پیش آمده که بخواییم کالایی از فروشگاه‌های اینترنتی همچون فروشگاه‌های لوازم دیجیتال، فروشگاه‌های کتاب، فروشگاه‌های لوازم آرایشی و بهداشتی خرید کنیم، اما با توجه به زمان ارسال بالای آنها از این کار پشیمان شده‌ایم.
عموما در این زمینه فروشگاه‌های پت شاپی که جدیدا کار خود را شروع کرده‌اند بهتر از برندهای قدیمی عمل می‌کنند. این موضوع می‌تواند به کم بودن میزان ارسال‌های آنها، استراتژی و موارد دیگر بستگی داشته باشد.
عموما اگر ساکن شهری باشید که فروشگاه مدنظرتان در همان شهر قرار گرفته و خرید انجام شده شما بعد از 3 روز به دستتان برسد، بهتر است در تصمیم خود تجدید نظر کنید.
به این دلیل که سایت‌های پت شاپ دیگری نیز هستند که می‌توانند با کیفیت بالا خدمات دهی کنند و عموما ظرف 24 ساعت یا حداکثر 48 ساعت، محصول مورد نظرتان را به دستتان می‌رسانند.

بهترین سایت‌های پت شاپ ایران

نت چین معرف کسب و کارهای اینترنتی است و ما در این دسته به بهترین پت‌شاپ‌ها می‌پردازیم. با توجه به اینکه در این دسته‌بندی به طور کامل درباره هر پت‌شاپ، صفحه‌ای ایجاد کرده‌ایم در این بخش به طور خلاصه بهترین‌ها را به شما معرفی می‌کنیم.
 1. ژیوان
 2. باران پت
 3. پتیشا
 4. سیناوت
 5. پت شاپ شاپرک
 6. پت استور
 7. رابینسه
 8. پت راید مارکت
 9. پت آباد
 10. لولاک
تعداد بیشتری نیز در این دسته‌بندی قرار گرفته‌اند. در واقع ما بیش از 60 سایت پت شاپ را به شما معرفی کرده‌ایم که می‌توانید وارد صفحات هر کدام از آنها شده و اطلاعات تماس، مزایا، معایب و اطلاعاتی از جمله تخفیف را نیز کسب کنید.
اگر از این محتوای این صفحه رضایت داشتید پیشنهاد می‌کنم سایر دسته بندی‌های ما در نت چین را نیز بررسی بفرمائید:

سوالات متداول

هنگام خرید از پت شاپ‌های آنلاین باید به چه نکاتی توجه داشته باشیم؟

توجه داشته باشید که پت‌شاپ‌ها دارای اینماد، پروتکل Https، امکان پرداخت درب منزل (در صورت امکان) را داشته باشند. همچنین مطمئن شوید که آنها در شبکه‌های اجتماعی فعال هستند و نظرات کاربران را در مورد آنها به دقت بخوانید.

چجوری می‌تونم از خریدم مطمئن باشم؟

برای خرید اینترنتی شانس بسیار کمی وجود دارد که شما بتوانید مطمئن باشید. اما پیشنهاد می‌کنیم با خریدهای کوچک شروع کرده و زمانی که توانستید به برند مورد نظرتان اطمینان کنید، خریدهای بیشتر انجام داده و حتی آنها را به دوستان و آشنایان خود نیز معرفی کنید.

 

ثبت نام رایگان سایت

ثبت نام رایگان بیزینس ها

ما اینجا هستیم تا برای رشد کسب و کارتان به شما کمک کنیم. هرچه شما بیشتر و بهتر پیشرفت کنید، ما نیز در کنار شما رشد می کنیم. ثبت نام در نت چین را یک پیشنهاد برد/برد در نظر بگیرید. چون این شانس را دارید تا بدون هزینه مشتریان خود را افزایش دهید.

ورود / ثبت نام